Spreekuur voor vrijwilligers

Minstens net zo belangrijk voor onze patiënten als onze medewerkers. Steevast staan ze klaar om te helpen waar nodig. Altijd met een glimlach. Onze vrijwilligers.

Geen dag zonder!
Dagelijks ondersteunen zij onze patiënten met onder meer het begeleiden naar de afdeling of een praatje tijdens een dialyse behandeling. Maken een praatje met patiënten die bijvoorbeeld wachten op een operatie, besturen de Reinier shuttle of bezorgen in de ochtend een krantje aan bed. Kortom; op bijna iedere afdeling staan vrijwilligers voor onze patiënten klaar. Bij Reinier de Graaf kunnen we écht niet zonder hen.

Interesse?
Ook geïnteresseerd om als vrijwilliger bij Reinier te helpen? Geef  dan uw belangstelling aan. Nadat u uw gegevens hebt ingevoerd, stellen wij u een aantal vragen. Zo kunnen wij beoordelen of u in aanmerking komt om ons team van vrijwilligers te versterken. U hoort op dezelfde (werk)dag of u wordt uitgenodigd voor een spreekuur waarin we kennis maken en kijken of en voor welke projecten we u kunnen indelen.