Het Leerhuis

Wat is het Leerhuis? Het Leerhuis richt zich kortweg voornamelijk op het faciliteren van medische opleidingen, wetenschappelijk onderzoek en wetenschappelijke literatuur.

Voor wie is het Leerhuis? Arts-assistenten & coassistenten, physician assistants, verpleegkundig specialisten en medisch specialisten behoren tot de doelgroepen van het Leerhuis.

Medische opleidingen

Wetenschapsbureau

Kenniscentrum

Ben jij AIOS, ANIOS,
coassistent, PA of VS?
Houd je je bezig met
wetenschappelijk onderzoek?
Op zoek naar
wetenschappelijke literatuur?

Wie zijn wij?

Ward Posthuma
Decaan Leerhuis 015-2603109 e.posthuma@rdgg.nl
Geke Blok
Manager Leerhuis 015-2603583 g.blok@rdgg.nl

Irma Maas
Managementassistent 015-2603398 i.maas@rdgg.nl
Tanja Baselmans
Secretaresse 015-2604101 t.baselmans@rdgg.nl
 

Margreet Kerkmeer
Wetenschappelijk medewerker 015-2603392 m.kerkmeer@rdgg.nl
Carolien Haazer
Klinisch epidemioloog 015-2603860 c.haazer@rdgg.nl

Heleen Wolters
Onderwijskundig adviseur 015-2603978 heleen.wolters@rdgg.nl

Jozé Arkesteijn
Informatiespecialist 015-2604482 j.arkesteijn@rdgg.nl

Daphne Wijffels
Journalistieke werkzaamheden, docent Engels & Webredactie 015-2603642 wijffels@rdgg.nl

Wat doet het Leerhuis nog meer?

  • 4x per jaar Uitgave van het Wetenschappelijk tijdschrift Reinier Research.
    Meer weten? Wil je een exemplaar ontvangen of wil je een bijdrage leveren?
    Mail ons irma.maas@rdgg.nl
     
  • Organiseren van scenariotrainingen. De scenariotrainingen worden vanaf medio mei 2016 gevolgd door de artsen, verpleegkundigen en andere zorgverleners die kunnen worden geconfronteerd met midden- en hoog-risicovolle situaties. Denk aan de medisch specialisten en verpleegkundigen op de Intensive Care en de Spoedeisende Hulp, maar ook aan artsen en medewerkers binnen de afdeling Gynaecologie (waaronder verloskunde), de acute opnameafdeling en Kindergeneeskunde. Meer weten?