Vrijdag 10 april van 17.00 – 19.30 uur is er weer een superleuke activiteit. We gaan naar Dreams in Ter Heijde voor de workshop Graffiti Art! Een gave en uitdagende creatieve workshop. Je leert lijnen trekken, het inkleuren van vlakken, het maken van kleur overlopen en het opzetten en uitwerken van letters. Uiteraard wordt er ook aandacht besteed aan de veiligheid bij het gebruik van spuitbussen. Je mag alles maken wat je zelf kunt verzinnen en iedereen kan meedoen!
De workshop vindt plaats op het strand, op het terras van Dreams (of bij minder mooi weer in het creatief atelier bij Dreams Playground). Na de workshop eten we een patatje met snack bij het naastgelegen Makani Beach. Ga je ook mee?
Ouders zijn vanaf 19.00 uur welkom voor een kop koffie of thee bij Makani Beach en om 19.30 uur ronden we de activiteit af.
Er zijn geen kosten aan verbonden.
Meld je vooraf aan via onderstaand formulier of via youngcarma@carmacentrum.nl en geef bij aanmelding even een telefoonnummer door waarop je ouders bereikbaar zijn. Wij hebben er zin in en zien je graag!
Young Carma is er voor iedereen van 8 t/m 16 jaar die te maken heeft (gehad) met de ziekte kanker. Dit kan betekenen dat je zelf ziek bent (geweest) of dat je vader, moeder, broer, zus of iemand anders die dichtbij je staat ziek is/was.
Meer info: Young Carma (8 t/m 16 jaar) : Workshop Graffiti Art & eten – Carma